2026. július 27. hétfő, Liliána, Olga
26°C Budapest

Orbán Viktor: Karácsony igazi bűne a rengeteg elszalasztott lehetőség

A fővárosi fideszesek kampányát segítette szombaton Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
Tenyek.hu
2024. április 27., szombat 13:51
Vágólapra másolva!

Orbán Viktor Szentkirályi Alexandra főpolgármester-jelölt oldalán részt vett a jelöltek és az aktivisták eligazításán az V. kerületi Fidesz-irodában, ahol elmondta: a budapesti Fidesznek azon kell dolgoznia, hogyan lehet a nemzet fővárosából a legtöbbet kihozni, a kormánnyal összefogva.

Nagy célokat kell megfogalmazni, nagyon sokat kell dolgozni és végül győzni fogunk - hangoztatta.

Karácsony Gergely igazi bűne a rengeteg elszalasztott lehetőség, ami miatt most szenved a város - tette hozzá.

Orbán Viktor, Szentkirályi Alexandra és a belvárosi fideszesek ezután átsétáltak az Ibolya presszóba, ahol a Fidesz elnöke egyetemista diákéveiről, a helyhez kötődő emlékeiről mesélt.

null
null
null
null

MTI/Fotók: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk