
Szijjártó Péter együtt utazott haza az elengedett magyar hadifoglyokkal – videóval
Menczer Tamás videójában arról beszélt, Magyar Péter "baloldali politikus, a dollárbaloldal új politikusa", "pontosan olyan, mint Márki-Zay Péter, és pontosan ugyanazok támogatják, akik Márki-Zay Pétert támogatták".
Soha ne felejtsük el, hogy a baloldal lerombolná Magyarország békéjét és biztonságát, belevinnének minket a háborúba, beengednék a bevándorlókat és ránk szabadítanák a genderpropagandát is
- tette hozzá.
Menczer Tamás kiemelte: a helyzet ma sokkal súlyosabb, mint korábban bármikor, "az ugyanis, amit ma a világban látunk, az háborús készülődés".
"A háborúpártiak már készülnek a háborúra, és ebből a háborúból nagyon könnyen lehet világháború is" - jegyezte meg.
Hozzátette: "a baloldal küldene fegyvereket és magyar katonákat a háborúba, ezt pontosan tudjuk, hiszen elmondták".
Belevinnének minket egy pusztító háborúba, mert a finanszírozóik ezt várják el
- fogalmazott.
Menczer Tamás kiemelte: "meg kell védenünk Magyarország békéjét és biztonságát, és erre csak Orbán Viktor és a Fidesz-KDNP képes".
A videóban idézték Orbán Viktor miniszterelnököt, aki a Nemzeti Múzeum előtti március 15-ei ünnepségen arról beszélt, "vagyunk és leszünk, ez a mi diadalunk".
Menczer Tamás azt kérte, "küldjünk olyanokat Brüsszelbe, akiknek valóban fontos Magyarország békéje és biztonsága", és hozzátette: "ezért kell június 9-én a Fidesz-KDNP-re szavaznunk" - írja az MTI.
A címlapfotó illusztráció: MTI/Lakatos Péter

Szijjártó Péter együtt utazott haza az elengedett magyar hadifoglyokkal – videóval

Orbán Viktor bebizonyította, mindenre kínál megoldást, ő a magyarok biztos választása

Menczer Tamás: öt bizonyíték, ami igazolja, hogy a Tisza ukránpárti

Orbán Viktor: a kimaradás a következő négy év kulcsszava

Elemző: Alig pár tucat ember várta Magyar Pétert a 18 ezres Törökszentmiklóson

Orbán Balázs: „A grafikonokat lehet manipulálni, a valóságot nem”

Egyre nagyobb a terrorveszély! Már az olasz kormányfő sem zár ki egy támadást

Hidvéghi Balázs: szerdán országszerte befejeződik a nemzeti petíció kézbesítése

Menczer Tamás virágot visz Bujdosó Andreának, ha a tiszás politikus kiáll vele egy vitára

Dömötör Csaba: a Tisza Párt hat alkalommal szavazott meg olyan előterjesztést, amely a keleti energiaimport kivezetését és tilalmát célozza

Orbán Balázs: Magyarország békéje és biztonsága a legfontosabb!

Már akadálymentesen is kitölthető a nemzeti petíció