
Donald Trump: Orbán Viktor soha nem okoz csalódást Magyarország nagyszerű népének
Hollik István az MTI-hez eljuttatott videóüzenetében közölte: Márki-Zay Péter, "a dollárbaloldal bukott miniszterelnök-jelöltje kikotyogta, hogy a teljes kampányukat külföldről finanszírozták". Az állami támogatás háromszorosát, hárommilliárd forintot kaptak, ami az elmúlt 30 év legnagyobb külföldi befolyásolási kísérlete - fűzte hozzá.
Az is világos, hogy a dollárbaloldal ezért a pénzért nem a magyarok érdekeit képviseli, hanem megbízóik utasításait teljesítik - hangsúlyozta. Hollik István erre példaként említette az "elhibázott brüsszeli szankciókat", majd jelezte, hogy azok "fordítva sültek el": energiaválságot és szankciós inflációt okoztak. A baloldal ennek ellenére a mai napig kiáll a szankciók mellett és támogatja azokat - mondta.

A fotó illusztráció: Hollik István Facebook-oldala
A kormánypárti politikus szavai szerint a "dollárbaloldal" azt is megpróbálta elérni, hogy Magyarország ne jusson hozzá az őt megillető uniós forrásokhoz. A "dollárbaloldal" támogatott egy olyan európai parlamenti javaslatot, amelyben a baloldali többségű EP arra próbálta meg rávenni az Európai Bizottságot, hogy "politikai zsarolásként" ne fizessék ki e forrásokat - részletezte.
Hollik István emlékeztetett arra is, hogy "Gyurcsányné árnyékminisztere" Molnár Csaba és a momentumos Cseh Katalin "még előterjesztői is voltak ennek a szégyenteljes javaslatnak". Álláspontja szerint míg ők a források visszatartásán dolgoztak, valójában a pedagógus-béremelésekre mondtak nemet.
A Fidesz kommunikációs igazgatója kiemelte, "szerencsére politikájuk nem vezetett sikerre", hiszen a magyar kormány és az EB konstruktív tárgyalásokom fontos lépéseket tett annak irányába, hogy ezek a források "megérkezhessenek végre Magyarországra".
A "dollárbaloldallal ellentétben a Fidesz-KDNP számára továbbra is Magyarország az első" - hangoztatta, majd úgy fogalmazott: "tudjuk, hogy nehéz év áll előttünk ezért minden erőnkkel Magyarország érdekeiért fogunk harcolni 2023-ban is".
Forrás: MTI

Donald Trump: Orbán Viktor soha nem okoz csalódást Magyarország nagyszerű népének

Bondár Anna a békét támogatja – a sportolók kiállnak a háborús propagandába belekevert magyar teniszező mellett

Szijjártó Péter arra kéri a NATO főtitkárát, hagyja el a háborúpárti propagandát

Lebukott Kapitány István és Tárkányi Zsolt – kiderült, mire készülnek a tiszások

A legsúlyosabb aggályok igazolódtak be a Tiszával kapcsolatban

Nem marad el a HÉV-felújítás – cáfolja a rémhíreket a kormány

Ukrajnában számolják vissza a napokat: horrorisztikus változásokat várnak Magyarországon - Videó

Ukrajna volt külügyminisztere: Európa háborúra készül Oroszországgal + videó

Ismét megerősítették: Ukrajna uniós csatlakozása a Tisza programjának része

A családok és dolgozók is több pénzt kapnak

A Tisza brüsszeli programját két biztos forrás is alátámasztja

Atomtörténelmi pillanat Pakson, ténylegesen elkezdődött az építkezés