2026. június 13. szombat, Anett, Antal
19°C Budapest

Brutális tömegbunyót rendeztek tinik egy étteremben, repültek a székek

Székekkel ütötte-verte egymást egy tinédzserekből álló csoport a minap Washingtonban, az Egyesült Államokban, hatalmas tömegverekedés tört ki.
2026. május 20., szerda 11:05
Vágólapra másolva!

Egy mexikói étteremben csapott össze a két társaság, a vendégek elbújtak vagy kimenekültek az épületből, amíg a rendőrség meg nem érkezett. A szövetségi ügyész elítélte a támadást, a tinédzsereket és a szüleiket is bíróság elé állítják, a fiatalkori bűnözés ugyanis egyre növekszik a városban. 500 dolláros pénzbírság vagy hat hónapos börtönbüntetés várhat rájuk.

 

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk