2025. december 03. szerda, Ferenc, Olívia
6°C Budapest

Egy mosómedve részegedett le egy italboltban, fotón a berúgott kisállat

Egy mosómedve részegedett le egy italboltban, fotón a berúgott kisállat
Mosómedve tört be egy amerikai italboltba, majd egy felöntött a garatra a széttört alkoholos üvegekből - közölte az MTI a virginiai Hanover megyei állatvédelem szerdai nyilatkozatát.
2025. december 03., szerda 19:10
Vágólapra másolva!

A tájékoztatás szerint a lerészegedett, ájultan fekvő állatott szombat reggel fedezte fel az egyik alkalmazott a virginiai Ashland településén működő üzlet mellékhelyiségében. Az állatvédelmi szervezet helyszínre riasztott munkatársa megállapította, hogy "a betörő" több polcot is feldúlt, aminek során palackokat is széttört. 


A földön kisebb tócsa alakult a nagy alkoholtartalmú italokból. A mosómedvét az állatvédelmi szervezet menhelyére szállították, ahol kijózanodhatott. Néhány óra alvást követően és látható sérülések nélkül visszaengedték a szabadba.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk