
Holttestet találtak egy parkolóház előtt

Megdöbbentő felvétel borzolja a kedélyeket Gútán: a videón, egy vélhetően ittas férfi látható, aki sajátos módon bonyolódik konfliktusba egy út mellé kihelyezett papírrendőrrel – számolt be pénteken a parameter.sk.
A biztonsági kamera felvétele szerint a férfi először odalép a közlekedésbiztonsági figyelmeztetésként kirakott kartonfigurához, majd minden előjel nélkül ledönti a papírrendőrt. Kicsit álldogál, sétálgat, majd a felvételen az is látszik, hogy vizel egyet a helyszínen. Ezután – mintha ez volna a legtermészetesebb dolog – hóna alá csapja a feldöntött papírrendőrt, és kerékpárral elhajt.
A különös történet azonban itt nem ért véget: Halász Béla polgármester Facebook-bejegyzése további részleteket is feltárt. Mint írta, a férfi nem maradt ismeretlen a város számára. A papírrendőrt később a gútai Brünni téren kidobta.
Kérlek jelentkezz a mai napon a városi rendőrségnél, és hozz magaddal 800 eurót is. Köszönjük. Mivel tudjuk ki vagy, tudjuk a nevedet és hol laksz, jobb lenne, ha tényleg szót fogadnál és ne a kollégák menjenek érted
- tette hozzá a település vezetője.

Holttestet találtak egy parkolóház előtt

Utasokkal a fedélzetén kényszerleszállást hajtott végre egy easyJet-járat

Kiderült: Elmebeteg az olaszországi tömeges gázolás elkövetője, őrizetbe vették - videóval

Újabb állampolgár hantavírus-tesztje lett pozitív

Fényes nappal tört-zúzott egy férfi egy bevásárlóközpontban - videóval

Nemzetközi szintű közegészségügyi vészhelyzetet hirdettek az ebolajárvány miatt

Szakadékba zuhant egy motoros, szörnyethalt

13 betegnél azonosították az ebola egy ritka vírusvariánsát Afrikában

Tömegtüntetések voltak Londonban, több rendőr megsérült - videóval

Lelőtte terhes barátnőjét egy tini, a lány barátai is megsérültek

Tehervonat ütközött autóbusszal Bangkok központjában, többen meghaltak, sokan megsérültek

Tiszteletbeli Arany Pálmával tüntették ki a rendezőként debütáló John Travoltát