
Rejtélyes baj az űrállomáson, beteg lett az egyik űrhajós, hazaindulnak
Szerdán Bulgária számos iskolájába több tucatnyi fenyegető levelet küldtek e-mailben, mellyel kapcsolatban jelenleg is tart a nyomozás - szúrta ki a Blikk.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, csütörtök délelőtt 121 magyar iskola kapott bombafenyegetést e-mailben, melynek következtében evakuálni kellett az intézményeket, a rendőrség pedig nyomozást indított az ügyben.
Mint kiderült, feltehetően mindenhova egy helyről származó, hasonló tartalmú üzenetek érkeztek.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Szerdán azonban hasonló tömeges bombariadó érintette a bolgár iskolákat, többek között Sztara Zagora, Vratsa, Várna és Szófia városában.
Ruszéban 3 iskolát értesítettek a bombariadó kapcsán e-mailben és telefonon is. Emellett 2 várnai oktatási intézmény szintén kapott fenyegető üzeneteket.
A Szervezett Bűnözés Elleni Főigazgatóság (GDBOP) Kiberbűnözés Elleni Igazgatósága vizsgálja az ország iskoláiban kapott fenyegető jelzéseket, ennek következtében pedig felvették a kapcsolatot külföldi tárhelyszolgáltatókkal, bolgár és nemzetközi partnerszervezetekkel, valamint -szolgálatokkal.

Rejtélyes baj az űrállomáson, beteg lett az egyik űrhajós, hazaindulnak

Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet

Középiskolai horror: Tanítási időben szabadult el a pokol

Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról

Katasztrofális tűz tombol Ausztrália délkeleti részén

Dermesztő reggel: holttestet találtak egy óvodánál

Életre szóló sérüléseket szenvedett egy 15 éves fiú, súlyos baleset történt szilveszterkor

Halálos áldozatokkal járó lövöldözés volt egy mormon templom parkolójában Salt Lake Cityben

Európa-szerte káoszt és közlekedési fennakadást okoz a hó

Zelenszkij: egy erős, jól felszerelt, 800 ezres hadsereg a legfőbb biztonsági garancia

Terrortámadás miatt több mint 45 ezer háztartásban nincs áram

Giorgia Meloni „szélsőjobboldali” politikus lett az ukrán sajtóban, miután közölte, nem küldenek katonákat Ukrajnába