
Életét vesztette a kedden lezuhant török katonai repülőgépen utazó 20 katona
Egy 2 éves kislány szülei a napokban álltak bíróság elé Indianában az Egyesült Államokban, miután gyereküket holtan találták egy szekrényben – számolt be a tragédiáról pénteken a Crime Online.
A rendőrök november 27-én kaptak bejelentést egy halálesetről, mielőtt egy csótányoktól hemzsegő lakáshoz érkeztek volna.
A hatóságok a gyermeket a hálószoba egyik szekrényében fedezték fel, ahol szülei szerint egy matracon aludt.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A boncolás később megállapította, hogy a kicsi hipertermiában halt meg, ugyanis a szekrényben 85 és 109 fok közötti hőmérséklet uralkodott.
A 21 éves anya, Sintia Perez azt állította, miután lefektette kislányát, a radiátort maximumra állította.
A nő elmondta, hogy másnap 12 óra 30 perckor ébredt, de sem ő, sem a gyermek apja, a 23 éves Jace Hirschy nem ellenőrizte a kisgyermeket, csak délután 3 után, amikor már holtan találták.
A házban volt másik két gyermekük is, az 5 és a 3 éves picit állami gondozásba vették.
A szülőknek februárban kell újból bíróság elé állniuk.

Életét vesztette a kedden lezuhant török katonai repülőgépen utazó 20 katona

Halálra gázoltak egy másfél éves kisgyereket

Két kiskorú megerőszakolt és brutálisan összevert egy ötéves kislányt

Meghalt egy családapa, miután leomlott egy szállodaerkély

Zelenszkij még ma európai katonákat akar a háborúba küldeni!

Egyre durvább az újabb ukrán korrupciós botrány

Összeesett és meghalt egy 27 éves futó méterekre a céltól

Megfulladt egy csecsemő, miután részeg anyja elaludt rajta

Zelenszkij Magyarországot fenyegeti, Ukrajna szövetségeseit zsarolja

Évekre rács mögé került egy netes pedofil banda

Legalább 31-en meghaltak egy börtönlázadásban

Guinness-rekordot döntött a 83 éve házas szerelmespár