
Súlyos, rendszerszintű válságot jelez az ukrajnai kényszersorozások ügye
Végzetes szerencsétlenség történt a Rama II elnevezésű úton, a thaiföldi Samut Sakhon tartományban helyi idő szerint pénteken hajnalban.
Az útépítési munkálatok közben összeomlott egy betonelemeket pakoló daru. Több munkást az emelőgép roncsai, másokat a törmelékek temettek maguk alá.
Hat dolgozó, köztük négy mianmari vendégmunkás életét vesztette, az utolsó áldozat holttestét hosszú órákig tartó keresés után végül szombaton reggel emelték ki. Kilenc beosztott megsérült, közülük hármat már hazaengedtek, a többiek pedig még kórházi kezelésre szorulnak – számolt be a Nation Thailand.
A Rama II út a „soha véget nem érő”, gyakran halálos áldozatot követelő építkezésekkel tett szert világhírre. Utoljára idén januárban halt meg ott egy munkás.

Súlyos, rendszerszintű válságot jelez az ukrajnai kényszersorozások ügye

Brüsszelnek új terve van Ukrajna gyorsított EU-integrációjára – Magyar Pétert akarják

Többen életüket vesztették Libanonban egy házomlásban

Újabb magyar ember halt meg Ukrajnában

Sokan meghaltak csónakbalesetben Líbia partjainál

„Tizenhét-tizennyolc órás áramkimaradásokkal élünk együtt” – beszámoló a kárpátaljai helyzetről

Több embert letartóztattak Szenegálban gyerekek szexuális kizsákmányolása miatt

Ukrajna fegyvergyárnak és raktárnak akarja használni Európát

Tombol az erőszak az ukrán kényszersorozó akciók során - videóval

Holtan találtak két magyart Ausztriában, egy 19 éves lány és az apja az áldozat

Többen meghaltak dróntámadásban Nigerben

A kényszersorozás újabb ukrán fiatalt ért utol, a családja se tudta megmenteni – videóval