
Golden Globe: Az Egyik csata a másik után vezeti a filmes jelöléseket
Mesébe illő módon mosolygott rá a szerencse egy amerikai férfire nemrég. Az asztalosként dolgozó Jerry Hicks kedden egy kisboltba indult vásárolni az észak-karolinai Banner Elk-ben, amikor a parkolóban egy 20 dollárosba botlott – számolt be a CNN.
A férfi eldöntötte, hogy szerencsejátékra költi a mintegy 7400 forintot érő bankjegyet, ám mivel nem volt olyan szelvény az üzletben, amilyet elsőre szeretett volna, vásárolt egy Extreme Cash nevű kaparós sorsjegyet. Jerry olyannyira jól döntött, hogy egymillió dollárt, azaz közel 374 millió forintot nyert.

A fotó illusztráció: MTI/Czeglédi Zsolt
Nyereményét pénteken vehette át és mivel egy összegben kérte, nem részletekben, így 600 ezer dollárra csökkent. Az adók levonása után közel 430 ezer dollárt, több mint 160 millió forintot vihetett haza. Az asztalosmester gyerekei támogatására szeretné fordítani a pénzt, illetve szívesen nyugdíjba vonulna.

Golden Globe: Az Egyik csata a másik után vezeti a filmes jelöléseket

Levelet kap minden 18 éves férfi a katonai szolgálat miatt Németországban

Válságstábot tart az európai „háborúpárti elit” Londonban

Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren

Többen meghaltak egy goai diszkótűzben

Holttestet találtak egy óvoda udvarán, megrázó látvány fogadott egy édesanyát

Katonák egy csoportja hatalomátvételt jelentett be Beninben

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj