
Pánik Indonéziában: kitört a Semeru vulkán - Videón az 5,6 km magas hamufelhő
A lány legsúlyosabban megsérült áldozata az egyik tanárnő volt, őt a nyakán, térdén, alsó lábszárán, mellkasán és a lapockája alatti szúrt sebekkel kellett ellátni, de iskolatársát is a Cardiffban található swansea-i kórházba kellett szállítani.
A támadás ez év áprilisában történt az egyesült királyságbeli Ammanfordban, a Carmarthenshire államban lévő Amman Valley Schoolban .
A támadásról bizonyíték is van, az iskolai kamerák rögzítették a szúrásokat. A brit ügyészségen a napokban mutatták be a videót, amelyen a lány a tanárokkal dulakodva látható a megtámadásuk előtti és utáni pillanatokban, valamint az incidenshez vezető eseményeket is felvették a kamerák.
A tanuló egész napos mozgásáról készült képeken az is látható, hogy a támadás előtt a padlóba szúrja a kést. Később összeszólalkozott a tanárokkal.
Körülbelül két percig lehetett látni, amint zsebre tett kézzel beszél a pedagógusokkal, mielőtt kirántotta a kést és elkezdett támadni.
Ezután egy másik diákcsoport felé sétált, majd egy lányra kiabált, akit meg is ütött a késsel.
A tárgyalása hétfőn folytatódik.

Pánik Indonéziában: kitört a Semeru vulkán - Videón az 5,6 km magas hamufelhő

5 centi hó esett az éjszaka, videón a mesébe illő táj

4 milliárd forintért kelt el Maurizio Cattelan színarany vécéje New Yorkban

Életét vesztette öt turista egy hóviharban Chilében

Felszálltak a NATO gépei

Még két életet követelt tuzlai idősek otthonában tomboló tűz

WC-tartályba rejtve bukkantak egy újszülöttre egy irodaház mosdójában

Tűz ütött ki Zágráb ikonikus tornyában

Leleplező TikTok-videó: Műanyagdarabokat találtak egy népszerű energiaitalban

Visszatért a velencei delfin - videóval

Levágta a karjait, és szakadékba lökött egy tinédzsert a bestiális támadó

Tizenegy embert vettek őrizetbe a három turista halálát okozó mérgezés ügyében


