
Drón csapódott be egy romániai panelházba
A tájékoztatás szerint a 63 évesférfit élettelenül találták a leopárdok számára fenntartott körbekerített területen Jecenye faluban.
Egyelőre nem világos, mi vezethetett a szerencsétlenséghez, ugyanakkor nem áll fenn veszély a nyilvánosság számára - közölték.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Az STVR közszolgálati televízió falusiakra hivatkozó jelentése szerint a 63 éves férfi egyedül működtette magánállatkertjét, s már a történteket megelőzően is voltak olyan aggályok, hogy ez meghaladhatja erejét. Mintegy húsz különböző háziállatot, illetve vadállatott tartott, köztük több majomfajt, ragadozómadarakat, különböző kutyafajtákat. Egyedül gondoskodott az állatokról, ahogy a látogatókról is.
Szlovákiában az utóbbi időben megszigorított törvények ellenére továbbra is működnek kisebb magánállatkertek. A mostanihoz hasonló balesetek is előfordultak már: egy éve egy oroszlán ölte meg tulajdonosát.
Forrás: MTI

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott