
Erős földrengés rázta meg Japán északnyugati részét, cunamiveszély nincs
Felszállás közben kigyulladt az Air Canada egyik Boeing típusú repülőgépe Torontóban. Az AC872-es járat szerdán késő este indult a kanadai városból Párizs felé, ám másodperceken belül megtörtént a baj – számolt be a New York Post.
Valaki a reptéren éppen telefonjával rögzítette az emelkedő gépet, majd hitetlenkedve vette tudomásul, hogy a 389 utast szállító repülőn lángok csaptak fel. A pilóta azonnal visszafordult, és letette a repülőt a torontói légikikötőben, ahol már tűzoltók várták.
Mint kiderült, a hátborzongató pillanatokat egy nem részletezett hajtóműhiba okozta. Szerencsére személyi sérülés nem történt.
Az utasok ezt egy későbbi járattal tudtak elindulni Európa felé, a meghibásodott Boeinget pedig kivonták a forgalomból, hogy a szakemberek átvizsgálják.
Kapcsolódó tartalom:

Erős földrengés rázta meg Japán északnyugati részét, cunamiveszély nincs

Feldarabolta áldozatát, majd a fejét folyóba dobta

Családi tragédia - Négy holttestet találtak egy házban

Újabb holttestet találtak Disney Worldben

„Tudják, mi a dolguk!” – Zelenszkij nevetve üzent Trumpnak

A brit és francia katonák jelenléte Ukrajnában kötelező – jelentette ki Zelenszkij, hozzátéve: a Hajlandók Koalíciójának létezése függ ettől

„Megszabadultunk a legnagyobb fenyegetéstől, az emberek extázisban vannak” – Megszólalt egy venezuelai újságíró Maduro diktatórikus rendszeréről

Észak-Korea újabb ballisztikus rakétateszteket hajtott végre

Több tízezer háztartást napokig érintő áramszünet Berlinben

Holtan került elő egy pénteken eltűnt férfi, a hóban találták meg a holttestét

Halálosan megfenyegette Németországot, a NATO-t és az Egyesült Államokat egy migráns – videóval

„Egy terroristát nevezett ki Zelenszkij az elnöki hivatal élére"