
Döntött a labdarúgó szövetség: Azonnali hatállyal lapátra tették a válogatott szövetségi kapitányt
A minap szörnyű tragédia történt az amerikai Virginia államban, miután egy 3 éves kisfiú elkóborolt egy nevelőotthonból – írja a Crime Online.
A rendőrséget hétfő este 9 óra előtt értesítette az intézmény vezetője, azonban a nyomozók csupán kedden bukkantak rá a kicsire.
A kereséshez az Eastwood és Mineral Wells Önkéntes Tűzoltóság munkatársai csatlakoztak, akik másnap egy kikötő közelében, a vízben találták meg az eltévedt gyermeket.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Bár a szakemberek újraélesztették, a gyermek később egy körzeti kórházban életét vesztette.
A hatóságok még vizsgálják az esetet.

Döntött a labdarúgó szövetség: Azonnali hatállyal lapátra tették a válogatott szövetségi kapitányt

Ukrajnában arról beszélnek: Magyar Péternek „szüksége lesz” mind Brüsszel, mind Kijev „segítségére”, hogy Magyarországot leválassza az olcsó orosz energiáról (VIDEÓ)

Többen meghaltak Haitin egy bűnszervezet támadásában

Történelmi jelentőségű ítéletet hoztak egy dúsgazdag örökössel szemben, miután brutális támadásával kerekesszékbe kényszerítette mostohafiát

Megúszta a börtönt a fojtogató migráns, így döntött a bíróság

Egy bevásárlóközpont kukájában bujkált a rendőrök elől egy menekülő sofőr – Videó

Osztálykiránduláson esett ki a mozgásban lévő buszból egy 15 éves lány

Meghalt egy nő, százan lebetegedtek – egy pizzériában jártak mindannyian

10 hónapos kisfiú holttestére találtak rá a rendőrök

Egy fiún vesztek össze a tinilányok, egyikük meghalt

Kitört egy kamcsatkai vulkán, vörös veszélyességi fokozatot hirdettek az orosz hatóságok a légi közlekedésben

Szükséghelyzetet rendeltek el Dagesztánban a rossz időjárás miatt