
Három hónapos csecsemővel rekedt az erdőben egy négy fős társaság
A szó szoros értelmében elnyelt a föld egy szerencsétlenül járt nyugdíjast szerdán reggel a Németországban, a szászországi Görlitzben. A baleset pontos körülményei egyelőre tisztázatlanok – fűzte hozzá a Bild.
Egy 93 éves nő éppen a szemetet vitte ki otthona udvarán, amikor a lába alatt egyszerűen beomlott a talaj. Egy víznyelő keletkezett, az asszony pedig belezuhant a több mint két méter mély gödörbe. A rendőrség szerint érdekes módon sem akna, sem kút nem volt a rejtélyes lyuk helyén.
Az áldozatot végül a hatóságoknak sikerült kiemelni a föld alól, de addigra már nem lehetett rajta segíteni, belehalt sérüléseibe.
A 93 éves Herta szép kora ellenére igen jó egészségnek és erőnlétnek örvendhetett, férjével, Helmuttal egészen mostanáig rengeteget utaztak. A férfit sokkolták a történtek, az eset óta kórházban ápolják.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Három hónapos csecsemővel rekedt az erdőben egy négy fős társaság

Hét tinédzsert lőttek le egy karácsonyfa ünnepségen

Kyiv Independent: az ukrán háborús maffia bent ült az ukrán korrupciósellenes hivatalban is

Több száz indulót legyőzve, bizarr versenyt nyert

Ukrajnában körözést adtak ki az energetikai szektort érintő korrupciós ügy két gyanúsítottja ellen

Videón a vadászgép földbe csapódása - újabb megrázó felvétel a tragédiáról

Gyászba borult a péntek esti mulatság Füleken

J.D. Vance: Trump célja, hogy Oroszország és Ukrajna kereskedjen és kulturális kapcsolatokat építsen, ne háborúzzon

Amerikai külügy: A tömeges migráció „létezési fenyegetést” jelent a nyugati civilizációra

Soros Ukrajnának üzent, a korrupcióról viszont hallgat

Zelenszkij: Ukrajna vagy kulcsfontosságú partnerét, vagy a méltóságát veszítheti el

Ukrán szabotőrök támadása Lengyelországban, robbanás a vasúti pályán