
Drón csapódott be egy romániai panelházba
A napokban gyermekbántalmazással vádoltak meg egy anyát, mert elütötte 7 éves kisfiát, akinek büntetésből haza kellett gyalogolnia az iskolából – írt a megdöbbentő esetről a Fox News.
A rendőrség információi szerint február 9-én délután Sarai Rachel James elhozta gyermekét az alabamai Boazban található iskolából.
A nőt azonban az intézmény dolgozói tájékoztatták arról, hogy a kisdiák bajba került a nap folyamán. James meg akarta büntetni gyermekét, ezért arra kényszerítette nem messze az iskolától, hogy szálljon ki a kocsiból és gyalog tegye meg a hátralévő távot, ami körülbelül 8 háztömb.
Az anyuka fia mellett vezetett, de amikor lelassított, a kisiskolás megpróbálta elkapni az ajtó kilincsét. A nő ekkor azonnal gyorsítani kezdett, melynek következtében fiát a kocsi alá rántotta és a hátsó kerékkel áthajtott rajta.
Szerencsével határos módon a fiú állapota stabil, a kórházban csupán a fején és a hátán lévő horzsolásokat kellett kezelni.
James ellen azóta vádat emeltek súlyos gyermekbántalmazás miatt és három nappal a letartóztatása után 50 ezer dolláros óvadék ellenében szabadon engedték.

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott