
Hat bányamunkás halt meg Oroszországban egy lavinában
A hobicaurikányi fiatalok együtt követtek el öngyilkosságot, amikor levetették magukat egy 20 méter magas toronyról.
A rendőrség információi szerint az egyik tinédzser édesanyja tájékoztatta a hatóságokat arról, hogy lánya telefonon közölte vele, véget vet életének az ipartelepen.
A rendőrség és a mentőszolgálat azonnal a helyszínre sietett, hogy megfékezzék a tragédiát, azonban már csak élettelen testeket találtak. Habár a lányok az esés következtében végzetes sérüléseket szenvedtek, egyiküket még megpróbálták újraéleszteni, sikertelenül.
A Gazeta de Dimineață helyi lap beszámolója alapján a fiatalok osztálytársak voltak. A rendőrök a torony tetejében megtalálták a fiatalok ruháit és telefonjait. Mobiljaikon kétségbeesett üzenetekre bukkantak. A tinik arccal felfelé feküdtek, így valószínűleg háttal ugrottak le a magas épületről. További információ, hogy az egyik lány édesapja a polgármesteri hivatal alkalmazottja.
A rendőrség eljárást indított az ügyben.

Hat bányamunkás halt meg Oroszországban egy lavinában

Megsérült az aranylabdás, megműtötték, veszélyben a vb-n való szereplése

Megerőszakolt egy tinédzsert a parkolóban egy áltaxis

Lövöldözés volt Athénban

Brutális támadás: Dinamitrudat dobott alvó barátjára

A felhők felett, elképesztő körülmények között szülte meg gyermekét egy édesanya

Megrendítő videó: Lángokban áll a dióshalmi templom, több egységet riasztottak

20 tonna Prosecco folyt ki az M4-es autópályán, leállt a forgalom

Családi tragédia az erdőben: vadászfegyverrel lőtte meg apját egy fiatal férfi

Kalóztámadás ért egy teherhajót Szomália közelében

Drámai tűzvész pusztított egy faluban, egész utcák égtek porrá egyetlen este alatt

Magyar bűnözőt tepertek le a rendőrök egy külföldi áruházban, hihetetlen részletek derültek ki