
Drón csapódott be egy romániai panelházba
Korábban emberi Ken babaként emlegették, de mára már sokkal jobban hasonlít egy Barbie babára Jessica Alves, aki gyerekkorától kezdve férfias vonásokkal rendelkezett. A brazil származású, Londonban élő modell szerette volna, ha teste teljes összhangban van a lelkével, ezért döntött úgy, hogy kés alá fekszik, és több feminizációs műtéten is átesett.
Azóta 345 millió forintot meghaladó értékben több mint száz beavatkozás jött össze, és bár áprilisban bejelentette, felhagy a plasztikai műtétekkel, egy apró rovar mindent megváltoztatott – írta szombaton a Daily Star.
A 40 éves nő barátival ünnepelni utazott Las Vegasba, ahol ott tartózkodása második napja rémálommá vált. Egy úszómedencénél napozott, mikor egy méh megcsípte a fenekét. Sikított a fájdalomtól, a helye pedig duzzadni kezdett, ezért kórházba kellett vinni.
Az orvosok megállapították, hogy fertőzés van a szervezetében, és mikor felnyitották a problémás területet, az 1050 köbcentis fenékimplantátuma felrobbant. A helyi szakemberek el akarták távolítani teljesen a beültetett elemet, de az OnlyFans-modell összepakolt, és egészen Isztambulig repült, ahol a már jól ismert plasztikai sebészéhez fordult.
Egy hatalmas lyuk tátongott a fenekén, de a doktor pótolta az implantátumot, igaz, nem tudta ugyanolyan méretűvel, hanem egy 750 köbcentimétereset helyezett be, ami azt eredményezte, hogy Jessica popsija nem szimmetrikus. Ezenkívül egy heg és megannyi dudor emlékezteti őt nap mint nap a vele történt szörnyűségre.
Nem vagyok olyan magabiztos, mint amilyennek az emberek gondolhatnak
– vallotta be, ugyanis azóta nem mutatja meg magát még a strandon sem, de arra is nagyon ügyel, hogy csak olyan ruhákat hordjon, amelyekben nem látni, hogy feneke egyik fele nagyobb, mint a másik.

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott