
A Grönland körül kialakult feszültség megpecsételheti Ukrajna sorsát
A bérlők véletlenül nyitva felejtették a teraszajtót, a galamboknak pedig több sem kellett, hogy célba vegyenek egy kétszobás lakást Londonban – írta hétfőn a Daily Mail.
A madarak négy hétig voltak bejáratosak az ingatlanba, amelyet ennyi idő alatt – különösen a konyhát és a nappalit – teljesen lerendezték.
A szárítón hagyott ruháktól fogva a vízforralón, a konyhapulton, a padlón, a szőnyegen és a tévén át a kanapéval bezárólag semmit sem hagytak épen, a látvány horrorisztikus volt.
A tulajdonos köpni-nyelni nem tudott, mikor benyitott a lakásba, mielőtt még bármihez hozzáért volna, profikat hívott a helyszínre.
A kártevőirtók úgy becsülték, a teljes helyreállítás 15 ezer fontba, azaz csaknem 7 millió forintba fog kerülni. A szakembereket rettenetes bűz fogadta a lakásban, tetőtől talpig védőöltözetben, két maszkkal az arcukon merészkedtek be.
Az ingatlant várhatóan körülbelül egy hónapig nem lehet használni.

A Grönland körül kialakult feszültség megpecsételheti Ukrajna sorsát

Újabb áldozatra bukkantak a spanyol vasúti szerencsétlenség mentési munkálatai közben

Százezrek szenvednek Ukrajnában, fűtés nélkül maradt az ország + Videó

Hiányzó fogak, bordatörések, koponyasérülés - a szülők és a nagymama is bántalmazta a csecsemőket

Megfojtott egy csecsemőt egy bölcsődei dolgozó

Tévénézés közben megkéselte anyját, majd folytatta a műsort

Meglepő vendég tévedt be a plázába, egy elektronikai boltba is benézett - Videó

Csecsemők haltak meg egy illegális bölcsődében

Leszámolás egy olasz iskolában: migráns késelte meg egy diáktársát

Megerőszakolta pácienseit és kollégáit is egy fogorvos

Az Afrika Kupa döntője után Párizs szerte tomboltak és romboltak az afrikai bevándorlók

Horror vonatbaleset Spanyolországban, közel 40-en meghaltak – Videó