
Merz az év utolsó napján: Hibrid háborúra kell készülni Európának Oroszországgal
Egy szülés előtt álló anyát találtak romok alatt a földrengés sújtotta szíriai Jenderes-ben. A mentőcsapatok a segítségére voltak, így végül a ház romjai alatt sikerült világra hoznia egy egészséges kislányt. A csecsemő biztonságba helyezéséről készült felvétel bejárta az internetet.
Szüleit azonban nem sikerült megmenteni, édesanyja röviddel a szülést követően meghalt a romok alatt, és édesapját sem tudták élve kihozni az összeomlott épületek fogságából.
Törökország és Szíria területét hétfőn, a reggeli órákban rázta meg egy 7.8-es erősségű földrengés, amit délután egy 7.7-es, majd kedden egy 5.7-es követett. Épületek százai semmisültek meg, a halálos áldozatok száma pedig már 5 ezer felett van - számolt be a Mirror.

Merz az év utolsó napján: Hibrid háborúra kell készülni Európának Oroszországgal

Oroszország keményebb hangnemre váltott és megtorlást ígértek

Két ember meghalt a konstancai kikötőben történt robbanásban

A peru Machu Picchu közelében összeütközött két turistavonat

Elszabadult egy sífelvonó, száz embert evakuáltak

Németország történelmének legnagyobb rablását hajtották végre

Összevesztek a WC papíron, gyilkosságig fajult a vita

Belehalt anya-lánya az ünnepi vacsorába

Salvini tiltakozott, de Olaszország 2026-ban is folytatja Ukrajna katonai támogatását

Az indiai elnök elítéli az orosz elnök háza elleni támadást

Észt hírszerző: Moszkva nem készül támadásra a NATO ellen

A háborús őrület nem áll meg - Németország saját atomfegyvert akar