
Irán engedélyezte több indiai olajszállító hajó áthaladását a Hormuzi-szoroson
A chicagói Garfield park egyik sarkán álló emberekre egy elhaladó autóból lőttek rá helyi idő szerint hétfő éjjel. A lövöldözésben tizenegy felnőtt és egy három-, egy tizenegy- és egy tizenhárom éves gyermek is megsérült. Az autós egy embert elütött.
A helyszínre riasztott mentők azonnal kórházba szállították a sebesülteket, egy embert súlyos állapotban.
A támadás oka egyelőre ismeretlen. David Brown chicagói rendőrfelügyelő szerint a népszerű találkozóhelyen ugyan több csoportban is voltak ünneplők, de közöttük nem volt konfliktus; az elkövetők vaktában lőttek a tömegre.
Térfigyelő kamerák felvételein az látszik, hogy az autóból két ember nyitott tüzet. Az elkövetőket és az autójukat egyelőre nem sikerült azonosítani.
Forrás: MTI / A címlapfotó: @NY_ACTIONS/Twitter

Irán engedélyezte több indiai olajszállító hajó áthaladását a Hormuzi-szoroson

Kényszersorozás Ukrajnában: szétszakított családok, emberrablás és erőszak + videó

Ismét orosz légitámadás érte Kijev megyét, többen meghaltak

Robbanás történt egy amszterdami zsidó iskolában

Ukrán titkosszolgálati tábornok: Orbán addig játszik, amíg öt golyót nem kap

Öt évig tartotta fogva feleségét, csak napi egy tojást kapott az asszony

Iskola előtt fogtak el egy pedofilt, játékok és óvszerek voltak nála

Beismerés: Ukrajnának „nemzeti érdeke, hogy Magyarországon kormányváltás történjen

Háborús nyerészkedés: Kapitány Istvánhoz hasonlóan a Shell vezérigazgatója is óriási haszonra tett szert

Tárgyalás közben kellett óvóhelyre menekülnie a magyar delegációnak Kijevben - Videó

Ukrán dróntámadás érte a Török Áramlat egyik kulcsfontosságú létesítményét

Már postán küldi a behívókat az ukrán hadsereg