
Drón csapódott be egy romániai panelházba
Letartóztatták azt a 28 éves coloradoi férfit, aki szeptember 23-án 7 óra 30 perckor megpróbált elrabolni egy 10 éves kislányt a helyi iskola elől – írta meg a Crime Online vasárnap.
A gyermeknek sikerült kiszakítania magát Diego James Gettler szorításából és elmenekült. Miután szüleinek elmesélte, hogy mi történt vele, azonnal jelentették az ügyet a rendőrségen.
Az egyenruhások bekérték az iskola biztonsági felvételeit, majd közzétették azokat a rendőrség hivatalos Facebook-oldalán.
A tettest végül szülei buktatták le, akik a bejegyzést meglátva azonnal értesítették a hatóságokat és jelezték a rendőröknek, hogy a fiuk autója látható a képeken.
A nyomozók még aznap elfogták a férfit, letartóztatták és őrizetbe vették. Az első tárgyalására október 5-én kerül sor.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott