
Meglincseltek egy keresztény fiatalembert Lyonban
A NASA InSight robot űrszonda 2018. május 5-én 11 óra 5 perckor indult a Marsra a vörösbolygó belsejének kutatásáért. A robot leszállóegysége 2018. november 26-án 19 óra 53 perckor landolt és azóta folyamatosan küldi az adatokat a bolygóról rádióadója segítségével, amit a NASA Mars körül keringő MRO szondája ad tovább a Föld felé.
Az adatok mellett felvételeket is küld. Az egyik legutóbbit a minap tette közzé a NASA közösségi oldalán. A felgyorsított videón egy marsi napfelkelte látható.

Meglincseltek egy keresztény fiatalembert Lyonban

Megdöbbentő vallomás: így szenvednek az ukránok az elhúzódó háború miatt + Videó

A ruhát is lerángatták áldozatukról Zelenszkij emberrablói

Ukrán politikai elemző mondta ki: valós az Ukrajna EU-csatlakozásáról szóló Zelenszkij-terv, amit a Politico hozott nyilvánosságra

Újabb ukrán fenyegetés: ha kitörne egy konfliktus, Ukrajna egyetlen zászlóaljjal legyőzné a honvédséget

Egy ukrán kutatóintézet vezetője elismerte: Brüsszel és Ukrajna aktívan kampányol Orbán Viktor ellen és az ellenzéket is támogatja

Ukrajnában drámai a helyzet, halálra fagynak az emberek

Kiszolgáltatott embereket hurcolnak a frontra + Videó

Megölte feleségét és gyereküket egy férfi - megtudta, hogy a kicsi nem is tőle van

Merz: az áprilisi választástól várja az ukrán EU-csatlakozás tárgyalásának felgyorsítását

Bevetésre igyekvő tűzoltót bírságolt meg a rendőrség

Több tucat kutyát öltek meg egy menhelyen, videóra vették