
Holtan találtak egy 9 éves kislányt, egy tini ölhette meg
Az idős férfi még április elsején esett a sínekre a sydney-i Redfern állomáson. A férfi elvesztette az eszméletét, így magától képtelen lett volna visszamászni a peronra.
A szörnyű balesetet követően csupán az egyik utas ugrott le egyből, hogy segítsen a magatehetetlen férfin. A többiek csak figyelték a drámát, és várták a metrót, amely a menetrend szerint egy percen belül ért volna oda.
Időközben egy másik nő is az idős férfi segítségére sietett, ám ketten sem tudták kiemelni a teltebb alkattal rendelkező sérültet - írta a Daily Mail.
A metró hangos kürtjelzéssel érkezett meg az állomásra, a mozdonyvezetőnek pedig már a peron szélén jelezték: azonnal állítsa meg a szerelvényt.
Az idős férfitől néhány centiméterre állt meg a metró, így elkerülte a szörnyű tragédiát, a mentők pedig később kórházba szállították.
A videót Rox G. Molavin rögzítette, akinek a Facebook bejegyzésénél számos kommentelő fejezte ki felháborodást azzal kapcsolatban, hogy miért csak két ember rohant egyből az idős férfi segítségére.

Holtan találtak egy 9 éves kislányt, egy tini ölhette meg

Egy HIV-fertőzött férfi vérét „permetezte” két kórházi dolgozó szemébe

Rendszeresen fojtogatta gyermekét egy nő, videóra is vette a kínzást

Dermesztő videó, menet közben kizuhant a koporsó egy halottaskocsiból

Holtan találtak egy orvost egy üzlet fagyasztójában

Korlátozás után újabb szigor a turistáknak: Így látogatható januártól a római Trevi-kút

Több uniós ország sem támogatta az UNRWA mandátumának megújítását

Kaja Kallas: Európai katonák és fegyverek kellenek Ukrajna hosszú távú biztonságához

Hátborzongató hogyan bukkantak egy papra, aki több napig szenvedett

Ausztrál rendőrkapitány: az Iszlám Állam ihlette a támadást

Egy 12 éves lány megölte iskolatársát – őrizetbe vették

Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek