2025. október 31. péntek, Farkas
14°C Budapest

Hihetetlen híreket kapott, sírva fakadt a híres énekesnő

„Úgy sírtam, mint egy csecsemő” – mondta egy interjúban, amikor az első Grammy-díjra jelöléséről kérdezték. 
Tenyek.hu
2021. december 08., szerda 11:03
Vágólapra másolva!

A huszonkilenc éves Selena Gomez új spanyol nyelvű kislemezét jelölték Grammy-díjra a legjobb latin pop album kategóriában. Azt mondta az Entertainment Tonight interjújában, hogy nagyon keményen dolgozott ezen a projekten, de óriási meglepetésként érte a Grammy-jelölés. Hozzátette, hogy nagyon izgatott, és amikor meghallotta a hírt, örömében úgy kezdett el sírni, mint egy kisbaba.

Selena egyébként az albumon lévő hét dalból hatnak saját maga írta a szövegét. A megjelenéskor azt mondta a lemezről, hogy spanyol gyökerei előtt tiszteleg az idegennyelvű számokkal, régóta akart már ilyen dalokat írni. Több mint tíz éve tervezett egy spanyol projektet, mert nagyon büszke a származására, és édesapja egy spanyol nyelven éneklő popzenészről nevezte el.

Hozzátette, hogy ennél tökéletesebb időben nem készülhetett volna el ez az album, hiszen a világ jelenlegi megosztottsága mellett véleménye szerint a latin pop zene egy olyan műfaj, amely összehozza az embereket. A jelölést közösségi média posztjában a rajongóinak, és a lemezen dolgozóknak köszönte meg.

A Grammy mellett hétfőn legjobb színésznő kategóriában a Critics Choice díjra is jelölték az énekesnőt – írja a Daily Mail.

 

Címlapfotó: instagram.com/selenagomez

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk