
Golden Globe: Az Egyik csata a másik után vezeti a filmes jelöléseket
Grilc csapatával filmezett snowboard videókat Ausztriában, amikor egy esés után beütötte fejét egy sziklába a minap. A szemtanúk szerint a sportoló nem viselt sisakot, ez vezetett a tragédiához. A csapat, akikkel filmezett, és a síparadicsom alkalmazottjai megpróbálták újraéleszteni, de sérüléseibe a helyszínen belehalt.
A sportoló két szponzora megerősítette a hírt szerdán. Az őt képviselő márkákon és csapatán kívül menyasszonya és két gyermeke gyászolja.
Grilc nyolcévesen kezdett snowboardozni és 14 évesen már megszerezte az első szponzorát is. A 11 éves karriere során nevet szerzett magának, 9 különböző eseményen végzett a pódiumon. A profi időszak után inkább a videózásra fókuszált, snowboardozásáról és utazásairól készített videókat Youtube csatornáján – írta a Daily Mail.
Címlapfotó: twitter.com/burtonsnowboard

Golden Globe: Az Egyik csata a másik után vezeti a filmes jelöléseket

Levelet kap minden 18 éves férfi a katonai szolgálat miatt Németországban

Válságstábot tart az európai „háborúpárti elit” Londonban

Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren

Többen meghaltak egy goai diszkótűzben

Holttestet találtak egy óvoda udvarán, megrázó látvány fogadott egy édesanyát

Katonák egy csoportja hatalomátvételt jelentett be Beninben

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj