
Sajátos nevelési igényű kisgyereket erőszakolt egy váradi gyógytornász
A klub tájékoztatása szerint a francia középpályást a versailles-i rendőrség hallgatta ki, majd helyezte letartóztatásba.
A BFM TV értesülése szerint Diallo, Hamroui és még egy csapattársuk közösen ment szórakozni múlt csütörtökön, amikor pedig kocsival hazafelé tartottak - Diallo vezetett -, több maszkos támadó kirángatta a kocsiból Hamrouit és fémcsővel többször megütötte. A sérült futballista sebeit össze kellett varrni a kezén és a lábán.
Ő és Diallo a francia válogatottban is csapattársak. Hamroui korábban 2012 és 2016 között már szerepelt a párizsi együttesben, melyhez a nyáron tért vissza a Barcelonától.
A PSG közleményben határolódott el mindenfajta erőszakos cselekménytől, és közölte, hogy szorosan együttműködik a rendőrséggel, illetve jelezte, hogy megtette a szükséges óvintézkedéseket a csapat játékosainak biztonsága érdekében.
MTI

Sajátos nevelési igényű kisgyereket erőszakolt egy váradi gyógytornász

Saját anyjának akart maszturbáló videót küldeni magáról egy tini

Halálos áramütést szenvedett egy ikerpár, miközben egy galamb segítségére siettek

Kirúgtak egy orvosnőt, miután szexuális viszonyba keveredett a betegével

Felüljáróról zuhant le az autó, megismétlődőtt a halálos tragédia - Fotó

Holtan találták az UFO-kutatót, öngyilkos lett

90 éves rolleres okozott balesetet Eszéknél

Rémálommá vált az álomutazás: Holttesteket emeltek ki egy luxushajó közelében

Meghalt egy nő medvetámadásban Lengyelországban

Három kisgyermek maradványait találták meg egy erdős részen

Baltával verte szét a rendőrautót egy idős férfi Dobollón - Videó

Titokban ürítette a számlákat a posta vezetője, sok pénzt nyúlt le