
Drón csapódott be egy romániai panelházba
A mexikói hatóságok szervezett bűnözésben való részvétel, szándékos emberölés és zsarolás gyanújával letartóztatták a helyi román maffia feltételezett vezetőjét - adta hírül a latin-amerikai ország főügyészsége helyi idő szerint csütörtökön.
A közleményben csupán Florian T.-ként emlegetett férfit a tájékoztatás szerint Bukarest hivatalos kiadatási kérelme alapján tartóztatták le.
T. ellen egy román bíróság márciusban adott ki körözést.
A letartóztatást egy szövetségi ügynök megpróbálta megakadályozni, a gyanúsított ügyvédje pedig rátámadt a rendőrökre, a hatóság mindkettőjüket őrizetbe vette.
Helyi sajtóforrások szerint a Cápa néven is ismert, a médiában Florian Tudorként megnevezett férfi vezette bűnbanda több mexikói turistacélponton állított fel olyan bankautomatákat, amelyek külön erre készített szoftver segítéségével ellopták a bankkártyák adatait.
MTI

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott