
Drogos csokoládéval elbódította, majd megerőszakolta a táborozó gyerekeket
Letartóztattak egy 56 éves férfit az egyesült államokbeli Marylandben, miután karácsony szentestéjén két templomban is megzavarta a misét, és veszélyeztette a hívek biztonságát - írja a Fox5.
A rendzavaró többek között whiskyt öntött a szenteltvízbe, és mandarinnal dobálta meg az ünnepi mise egyik résztvevőjét.
Von Goetz első botrányos tettét a marylandi Holy Angels katolikus templomban követte el december 24-én, nem sokkal 17 óra után.
A férfi a mise alatt az oltárhoz lépett, és a jelenlévőket megzavarva hagymát dobott a padsorok közé.
A templomot elhagyva egy feldúlt résztvevő követte a férfit, aki válaszul mandarinnal dobálta meg őt.

Fotó: St. Mary's Megyei Rendőrség
Von Goetz ezután a Szent Ferenc Xavér katolikus templomba ment, ahol az éjféli mise alatt whiskyt öntött a szenteltvízbe, és megfenyegette a jelenlévőket, hogy bántani fogja őket.
Amikor a résztvevők kizavarták őt, többeket megpróbáltmegütni egy whiskysüveggel, de nem járt sikerrel. A híveknek ekkor a rendőrség megérkezéséig sikerült a férfit feltartóztatniuk.
Von Goetzt ezután kórházba vitték orvosi vizsgálatra.
December 26-án letartóztatták, most többek között testi sértéssel, rendbontással, vallási tulajdon megrongálásával, csoport elleni vallási bűncselekménnyel, vallási gyakorlat akadályozásával, erőszakkal való fenyegetéssel és a rend megzavarásával vádolnak.
Jelenleg a St. Mary's Megyei Börtön- és Rehabilitációs Központban tartják fogva, ahol a tárgyalására vár.

Drogos csokoládéval elbódította, majd megerőszakolta a táborozó gyerekeket

Tragédia: busz csapódott egy buszmegállóba, többen életüket vesztették

Konfliktusba keveredett, majd lelépett egy ,,papírrendőrrel” - videón a szürreális jelenet

Sikeresen visszatért a Földre a Sencsou-20 kínai űrmisszió legénysége

Lezuhant egy kisrepülőgép Horvátországban, a pilóta nem élte túl

Lőtt sérüléssel, lakásukban bukkantak egy házaspár holttestére

Halálra akarták éheztetni az ötéves gyereket

14 éves diákjával feküdt le egy tanárnő, zaklatta a tinit

Dráma egy fogászati klinikán - altatás közben meghalt egy kétéves kislány

Leszúrta alvó anyját egy 13 éves fiú

17 év után, erdőben bukkantak egy halottnak hitt férfire

Megtörte a csendet az agyevő amőba miatt elhunyt szlovák kisfiú édesanyja