
Börtönné váltak Kijev sötét és hideg toronyházai
A Fox News hírtelevízió helyszíni beszámolója szerint a kisgép helyi idő szerint kora este három emberrel a fedélzetén leszállni készült a Washington fővárostól mintegy 30 kilométerre fekvő Gaithersburg repülőterén, amikor egyelőre tisztázatlan okokból a villanyvezetéknek ütközött.
A három utas sértetlenül megúszta az ütközést, ugyanakkor még órákkal a baleset után is a járműben tartózkodtak mintegy 30 méteres magasságban, a feszültség alatt lévő vezeték közelében.
A helyszínre nagy létszámú mentőegység érkezett, hogy megpróbálja kiszabadítani a szerencsétlenül járt gépen utazókat, és helyreállítani az áramszolgáltatást Maryland állam sűrűn lakott régiójában.
MTI

Börtönné váltak Kijev sötét és hideg toronyházai

Többen leestek egy autóval vontatott szánról, egy ember meghalt

Tűz ütött ki egy közép-görögországi élelmiszerüzemben, többen meghaltak

Hétezer utas éjszakázott a hokkaidói Szapporo repülőterén heves havazás miatt

Elsüllyedt egy komp a Fülöp-szigeteknél, legalább 15 ember meghalt

Fegyveres támadás történt egy mexikói futballmeccsen, több mint tízen meghaltak

Súlyos dolog derült ki a 40 ember életét követelő bár ügyében

Kidobta az ablakon kislányát egy nő, nyomós oka volt rá

Agyonlőtte kerekesszékes nagymamáját egy unoka

7 éves kislányt erőszakolt meg egy férfi

12 éves halt meg egy cápatámadásban

Brüsszel kész megkerülni az Európai Parlamentet: jöhet a Mercosur-megállapodás ideiglenes bevezetése