
Ukrán dróntámadás érte a Török Áramlat egyik kulcsfontosságú létesítményét
Botrányba fulladt egy eljegyzési összejövetel szombaton este a németországi Wuppertalban. A rendőröket tíz óra körül riasztották egy étteremhez Elberfeld városrészben, ahol két afgán család vitája tettlegességig fajult – közölte a Bild.
Amikor az egyenruhások a helyszínre értek, anarchikus látvány fogadta őket: körülbelül hatvanan verekedtek az utcán, a nők pedig sírva rohantak ki gyerekeikkel a vendéglőből.
A járőrök megpróbálták csillapítani a kedélyeket, ám ekkor egy 23 éves férfi kést rántott, és azt a hivatalos személyekre fogta. Az egyik rendőr sokkolóval válaszolt, de csak többen voltak képesek földre vinni és lefegyverezni a támadót.
Négy egyenruhás és számos vendég sérült meg a bunyóban és annak felszámolásakor, mindannyiukat kórházba szállították. Az utcai harcosok közül többeket őrizetbe vettek, illetve kihallgatásra előállítottak.

Ukrán dróntámadás érte a Török Áramlat egyik kulcsfontosságú létesítményét

Már postán küldi a behívókat az ukrán hadsereg

Hatalmas robbanás rázta meg az olaj árát: még csak most jöhet az igazi drágulás

Ismét száz dollár fölé ugrott az olaj ára az iráni háború kiterjedése miatt

Éjszakai iráni támadások zajlottak a környező országok ellen, 100 dollár fölött az olajár

Drogot kevert a lasagnéba, hogy ismerőse elvetéljen

Kasztrálta, megölte a férjét, majd megfőzte és Barbecue szószba mártva megette

Felgyújtotta magát egy férfi a buszon, többen meghaltak

Elismerte egy ukrán politológus: a háborús maffia pénzmosási kísérlete az aranykonvoj ügye

Magyar Péter engedne a brüsszeli nyomásnak egy ukrán politológus szerint

A cseh szigorítják az ukrán buszforgalmat a rendszeres fegyvercsempészet miatt

Fejbe rúgott egy hajléktalan nőt egy tini - Videó