
Az egyik Tisza-jelölt – aki bejutott a második fordulóba – illegális iskolát üzemeltethetett
Hozzátette: ehhez megfelelő gazdaságpolitika kell, olyan gazdaságpolitika, amely a munkahelyeket bővíti, lehetőséget teremt a vállalkozások számára, javítja a versenyképességet.
A pénzügyminiszter kiemelte: 4,7 millió ember dolgozik az országban, ami 1 millió fővel több mint 2010-ben az akkori választások utáni helyzetben.

A fotó illusztráció: MTI
Kijelentette: a magyar gazdaság a szankciók káros hatásai közepette is jobban tartja magát mint az uniós országok többsége.
A magyar gazdaság az 5. legjobb eredményt érte el az uniós növekedési rangsorban és az ország sikeresen bocsátott ki állampapírokat a nyugat-európai és az ázsiai piacon. A magyar adórendszer pedig előkelő helyezést ért el a nemzetközi szintéren - sorolta a miniszter.
MTI

Az egyik Tisza-jelölt – aki bejutott a második fordulóba – illegális iskolát üzemeltethetett

Deutsch Tamás: Az EP háborúpárti többsége nem akar békét, még a béke szót is törölte a mai vitára

„Ez szakmailag katasztrófa lenne!” – az Állatvédelmi DPK alapítója kiakadt a kutya-macskaadóra, szerinte a felelős gazdákat büntetné a Tisza-program

Menczer Tamás videóban leplezte le Brüsszel szándékait

Orbán Balázs: Vajon mit titkol még Magyar Péter?

Márki-Zay Péter: Magyar Péter a mi szempontunkból hazafi

Korrupciós fertő – tíz ügy, amely megmutatja, mi zajlik Ukrajnában

Otthon Start – újabb ingatlantípusok kerülnek be a kedvezményezett körbe

Brüsszel továbbra is akadályozza a békefolyamatot, Budapest készen áll a békecsúcsra

Felpörög a piac, január 1-től a külterületi ingatlanokra is kiterjeszti az Otthon Start programot a kormány

Már a HVG is Fidesz erősödésről ír – Magyar Péter ezúttal sem tudta kontrollálni indulatkezelési problémáit (FOTÓ)

Menczer Tamás: Legközelebb a feleségem után is adót kell fizetnem?