
Drón csapódott be egy romániai panelházba
Heves csata dúlt csütörtökön a csernobili atomerőmű védelméért, miután orosz katonák betörtek a csernobili tilalmi zónába.
Ukrajnai idő szerint délután 17 óra körül híradások azt állították, hogy az orosz erők túszul ejtették az atomerőművet védő őröket.
Az ukrán vezetés arra figyelmeztet, hogy amennyiben az atomerőmű hulladéktárolóit találat éri egész Európát katasztrófa fenyegeti a kiszabaduló radioaktív porfelhő miatt.
Volodimir Zelenszkij, ukrán elnök úgy nyilatkozott, hogy az oroszok Csernobil elleni támadása „ hadüzenet volt Egész Európának”.
Anton Gerascsenko, a belügyminiszter tanácsadója nyilatkozatban elmondta, hogy a megszálló csapatok fehérorosz oldalról léptek be a tilalmi zónába – írta meg a The Sun.

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott