
Kádba fulladt egy 3 hónapos kisgyerek, bedrogozott anyja karjaiban
Varázsgombát fogyasztott, majd nekiesett egy fejszével a saját nemi szervének egy Ausztriában nyaraló férfi – írta hétfőn a Daily Mail.
A 37 éves turista négy-öt gomba bevétele után több darabra hasogatta a péniszét, majd egy hóval és földdel teli befőttesüvegben tárolta. Amikor magához tért, kitántorgott otthonából az utcára, hogy segítséget kérjen. A vérző férfit végül egy járókelő szállította kórházba, ahol azonnal megműtötték.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A szakembereknek sikerült elállítani a vérzést, fertőtlenítették a levágott testrészeket, és még vissza is tudták illeszteni a pénisz több részét annak ellenére, hogy mintegy kilenc órán keresztül vérellátás nélkül voltak.
A bedrogozott beteg még a kórházban is hallucinált, és egyszer meg is próbált elszökni. A depresszióval és alkoholproblémákkal küzdő férfinek az orvosok szerint a visszatért a merevedési funkciója, és már képes önállóan vizelni is, tehát viszonylag szerencsésen megúszta a történteket.

Kádba fulladt egy 3 hónapos kisgyerek, bedrogozott anyja karjaiban

Sátáni rituálét hajtott végre az exe háza előtt

Totál részegen fogadta a betegeket egy orvos a rendelőjében

Felfoghatatlan, mit tettek a két hónapos csecsemőjükkel a kegyetlen szülők

Megölte édesanyját a híradós

Hét hegymászó halt meg egyszerre a Himaláján

Élőben közvetítette öngyilkosságát egy nyugdíjas

70 kilométeren át hajtott szembe a forgalommal

Meccs közben összeesett, és meghalt a 44 éves vezetőedző

Vádat emeltek az angliai vonaton elkövetett késes támadás feltételezett elkövetője ellen

Több tízezer embert evakuáltak a Fülöp-szigeteken tájfun miatt

Bizarr videó: Vödröt vágtak le egy erdőben bóklászó bajba jutott fejéről