Szörnyű tragédia: Holttestet találtak egy kiskunhalasi lakásban

A férfi halálát rejtély övezi.

Szerda délután Kiskunhalason, a Bem utcába kérték a mentők a tűzoltók segítségét, mivel az egyik ház emeleti lakásába nem tudtak bejutni – számolt be az esetről a BAON.

Egy negyedik emeleti otthon lakója ugyanis már napok óta nem adott életjelet magáról, a szomszédok pedig azért riasztották a rendőröket és a mentőket, mivel kellemetlen szag áradt a lakásból.


A katasztrófavédelem munkatársai magasból mentő szerkocsi segítségével jutottak fel a negyedik emeleti erkélyre, majd az ablakon keresztül hatoltak be a lakásba, ahol holtan bukkantak rá a középkorú férfira.

A szakemberek ezt követően a mentőket és a rendőröket a bejárati ajtón keresztül engedték be.

2024. július 17. 22:10
Az elemző szerint hamarosan kipukkadhat a lufi.
A Tisza Párt vezetője Bujdosó Andreát ültette a frakcióvezetői székbe Ordas Eszter bukása után.
A franciaországi Lyonban egy rab szabaduló cellatársa csomagjába rejtőzött el és sikeresen megszökött a börtönből.
Miközben Magyar Péter a nyilvánosság előtt gyakran próbálja elhatárolni magát a brüsszeli migrációs politikától, a k...
Két természeti csapással is megbirkózott az ország.
A német rendőrség több száz kilogramm Captagon nevű, élénkítő hatású kábítószert foglalt le, amelyre egy Szász-Anhal...
A görög válogatott a papírformának megfelelően könnyedén, 31-7-re nyert a horvátok ellen, ezzel a magyar női vízilab...
Brüsszel egy évtizede támadja a magyar kormányt, miután megállította az illegális migrációt.
LESÚJTOTT AZ ARMAGGEDON - Templomtornyokat csonkított meg, tetőszerkezeteket tépett le, fákat csavart ki és napokon ...
family