
Tűzfalcsoport: Aktív bírók adatai is kiszivárogtak a Tisza Világ adatvédelmi incidensében
A tárcavezető sajtótájékoztatóján újságírói kérdésre válaszolva leszögezte, hogy a FARE "gyakorlatilag önkéntes munkásőrök szervezete, amelynek tagjai azért élnek, hogy feljelenthessenek embereket teljesen agyament módon".
"Ezek az emberek valószínűleg még nem élveztek egyetlen futballmeccset sem, sosem azért mennek ki a stadionokba, hogy jól érezzék magukat, hanem hogy nézzék, hogy mit lehet feljelenteni" - mondta.
"Jól láthatóan fogalmuk sincsen a történelemről. Feljelenteni minket azért, mert az úgynevezett Nagy-Magyarországot ábrázoló zászlók jelennek meg egy stadionban, a történelmi ismeretek teljes hiányára vall" - tette hozzá.

Kép forrása: Szijjártó Péter hivatalos Facebook oldala
Szijjártó Péter ennek kapcsán hangsúlyozta: "amit itt Nagy-Magyarországként írunk le, az történelmi tény, az nem revizionizmus, nem a szomszédaink fenyegetése, nem nacionalizmus".
Majd példaként hozta fel, hogy gyerekei történelematlaszában is vannak Nagy-Magyarországot ábrázoló képek. "A Dunakeszi Városi Sportegyesület következő mérkőzésén a FARE-ellenőr kitépeti majd minden gyerek történelematlaszából ezt a képet?" - tette fel a kérdést.
A miniszter nonszensznek nevezte a szervezet tevékenységét, és reményét fejezte ki, hogy az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnöke "megszabadítja az európai futballt ettől a munkásőr-szervezettől, mert ezek csak bajt okoztak, meg bajokat is fognak okozni". "Jól látszik, hogy fogalmuk sincsen a világról, és halvány fogalmuk sincsen a magyar történelemről" - közölte az MTI.

Tűzfalcsoport: Aktív bírók adatai is kiszivárogtak a Tisza Világ adatvédelmi incidensében

„MP f*sz”; „tényleg, mi van Ilikével?” – sajnálatos technikai probléma hátráltatta a 444 munkáját

Orbán Viktor úgy helyretette Zelenszkijt, hogy a fal adta a másikat

Zelenszkij ismét Orbán Viktort támadta

Már ellenzékben is van 200 ezer áldozata a Tiszának

Szijjártó: egy brüsszelita magyar bábkormány hozzájárulna Ukrajna gyorsított EU-tagságához

Menczer: Brüsszel megállapodott Ukrajnával, hogy 2028 végéig Ukrajna uniós tag lesz

Szentkirályi: a Tisza úgy árulja ki az adatainkat, ahogy azt az egész országgal tennék

Orbán Viktor: január 1-jétől bevezetjük a 14. havi nyugdíjat

KTK: a Tisza Pártnak kell felelnie arra, hogyan kerülhetett nyilvánosságra kétszázezer magyar érzékeny, személyes adata

Megvan, hol lakik majd Orbán Viktor Washingtonban

Megvannak az idei kompetenciamérés eredményei