
Saját kislányáról készített pornográf felvételeket, most elítélték
A hőgyészi óvodában verés nyomait vették észre egy öt és fél éves kislányon az óvónők. A gyerek az édesanyjától nagymamájához került, akinek egy 70 év körüli férfi volt az élettársa.
A kislány pszichés okok miatt nem volt még szobatiszta, ez nem csak otthon, de az óvodában is probléma volt, a férfi ezt nem nézte jó szemmel, szégyenkezett emiatt és volt, hogy megverte a gyereket.
Emiatt került a vádlottak padjára. Az ügyben hétfőn tartottak előkészítő ülést.
Sértettet több alkalommal a bekakilás miatt nadrágszíjjal, kézzel, illetve játék gumikígyóval a lábán, combján, farpofáján megütötte, karján megragadta
– részletezte a szörnyűségeket Izsákné Csordás Anita ügyész.
A férfi nem tagadta, hogy mit tett nevelt gyerekével. A bíróság most testi sértés és kiskorú veszélyeztetésének bűntettében bűnösnek mondta ki.
A bíróság a vádlottat halmazati büntetésül egy év szabadságvesztésre ítélte, aminek a végrehajtását egy év hat hónap próbaidőre felfüggesztette.
A férfinak így nem kell börtönbe mennie. Az ítélet ellen senki sem fellebbezett, ezért az jogerős. A kislányt már újból vér szerinti édesanyja neveli.

Saját kislányáról készített pornográf felvételeket, most elítélték

Kamerákat rejtett a női vécékbe a 22 éves balatoni kukkoló

Lepedőkbe csavarva próbált eltűnni a rendőrök szeme elől

Érkezik a nyugdíjkiegészítés

Szemen szúrta egy tollal alvó betegtársát

Újabb termékeket hívtak vissza a boltok, ne fogyassza el őket!

Ünneplésből lett tombolás majd gyilkosság Füzérkajatán

Fel akarta gyújtani a nőt, aki befogadta Szabadszálláson

Rolleres menekült a büntetőfékező autós elől Budapesten

Halálos buszbaleset történt Maroslelénél

Emberi maradványokra bukkantak túrázók Pécsett, döbbenetes esetről számoltak be a hatóságok

Megszólaltak a szirénák Paksnál, tájékoztatást adott ki a katasztrófavédelem