Szesztől fűtve ment suliba Darius, kótyagos kalandjai bilincsben értek véget - Videó

Osztálytársaival részegen mentek iskolába, rendőröknek kellett közbelépni.

A romániai Bihar megyei Harangmező partiumi iskolájában a mindössze 14 éves Darius és két osztálytársa részegen mentek iskolába. A fiatalok emiatt agresszíven viselkedtek tanáraikkal és diáktársaikkal is, ezért kénytelenek voltak segítséget kérni az iskola elé kirendelt forgalomirányító rendőröktől.

Darius azonban elfutott, emiatt végigkergették az egész iskolán, majd végül a helyi rendőrörs főnöke verte bilincsbe.

 

A történtekről egy diák videót is készített, melyet a randalírozó fiú édesanyja fel is töltött az internetre, rendőri brutalitással vádolva az intézkedőket.

A rendőrség szerint a fiatal viselkedése miatt határozott fellépésre volt szükség, azt azonban tagadják, hogy túlzásba estek volna, ennek ellenére belső eljárás keretein belül vizsgálják majd az ügyet – írta meg a Főtér.ro.

A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

2022. október 01. 09:55
A magyar miniszterelnök XIV. Leó pápával találkozott. A békemisszión lévő Orbán Viktort személyesen fogadta az egyhá...
Különleges aukciót indított Molnár Viktor. A Kincsvadászok kereskedője egy tragikus körülmények között árván maradt ...
Sikeresen lezárult az élelmiszer-utalványok kézbesítése. A program keretében több mint 2,3 millió nyugdíjas kapott 3...
ÁLDOZATOK - Ismert sportvezető és családja halt meg a kenyai légikatasztrófában. Süllős Gyula a feleségével, a gyere...
A falak között titkok lapulnak, amiket még soha senki nem láthatott. Mi rejtőzik a Magyar Nemzeti Múzeum zárt ajtói ...
family
A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint ők tartják az előadásokat, ők képzik a tiszásokat, ők írják a programot, ő...
Levették a gyűrűt! Többen válni akarnak! Mi történik az országos kísérletben? Soha nem volt ekkora dráma, bár nem el...
family
Búcsúzott a Megasztártól, de valószínűleg hallunk még felőle. Anami őszinteségével és szívhez szóló dalaival tette l...
family