
Orbán Viktorban bíznak a Tisza ételosztásán sorban állók
Ahogyan arról korábban a Magyar Nemzet is beszámolt Kiss Ambrus október elsejétől új pozícióban fog hozzájárulni a fővárosi önkormányzat működéséhez. Karácsony Gergely a Telexnek adott interjújában elmondta: ha a Fővárosi Közgyűlés alakuló ülésén a pártok nem szavazzák meg Kiss Ambrust főpolgármester-helyettesnek, akkor is pontosan ugyanazokat a feladatokat fogja ellátni, mint eddig, csak a hivatal főigazgatójaként.
Szentkirályi Alexandra a Fidesz fővárosi frakcióvezetője új Facebook-videójában egy új szereplőre is rávilágít:
Magyar Péter maga kottyintotta el, hogy ő javasolta Karácsonynak Gyurcsány emberét
– árulta el a frakcióvezető, majd egy bizonyítékot is felmutatott.
Jó munkát kívánok Kiss Ambrusnak jómagam javasoltam azt a főpolgármester úrnak a múlt csütörtöki tárgyaláson, amiről mi nem szivárogtattunk ki, mert ez volt a megállapodás. Pont én javasoltam neki – mondta Magyar Péter.
A szivárványkoalíció teraszán nem csak ezt osztották le, hogy ki milyen bizottságot és pozíciót visz, hanem azt is, hogy tartsák meg Gyurcsány embereit úgy, hogy arról szavazni kellene. Magyar Péter javasolta Karácsonynak, hogy trükközzék ki a közgyűlést, és Kiss Ambrus inkább Budapest főigazgatója legyen, ha a közgyűlés többségét nem tudják Gyurcsány embere mögé tenni
– emelte ki Szentkirályi, hozzátéve:
Magyarul, amikor szembejött a villamos és kiderült, hogy nincs Karácsony Gyurcsány nélkül, akkor egyszerűen kitrükközték a közgyűlést és Kiss Ambrust megtették Budapest főigazgatójává.
Címlapfotó: Magyar Péter hivatalos Facebook-oldala

Orbán Viktorban bíznak a Tisza ételosztásán sorban állók

Orbán Viktor: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar

Orbán Balázs Messit idéző dekázással ellenőrizte az ajándékot

Kiderült: a kormánytagoknál sem megy zökkenőmentesen az ünnepi készülődés

„Nem engedhetjük, hogy a háborús láz úrrá legyen Európában” – Szentkirályi Alexandra megrázó videót osztott meg

Gulyás: januárban teljessé válik a családi adókedvezmény megduplázása

Újságírókat fenyegetett, távoznia kell a közéletből a Tisza Párt politikusának

Kéri László korábban a baloldal szekerét tolta, most a Tisza Párt sikeréért dolgozik

Így buliznak a gazdag ukrán hadkötelesek - bemutatta filmjét Ábrahám Róbert

Vitályos Eszter: Békés, áldott ünnepeket Magyarország!

Újra bebizonyosodott, a bukott baloldal a Tisza farvizén térne vissza a hatalomba

Orbán Viktor: itthon minden tervünket végrehajtottuk