
Megölte 9 éves fiát, majd magával is végzett egy férfi
Az Ausztrál Olimpiai Bizottság keddi jelentése szerint néhány sportolójuk széttörte az olimpiai faluban lévő ágyakat és egy nagyobb lyukat vájtak a falba. Fegyelmi eljárást azonban nem indítottak ellenük, ugyanis megbánták a tetteiket, és elnézést kértek. Ian Chesterman, az ausztrál csapat vezetője nem kívánta megnevezni a bajkeverő olimpikonokat vagy a sportágukat.
"Néhány fiatal hibázott, és elfogadhatatlan állapotban hagyták el a szobákat. Ez egy általános forgatókönyv: elkövetnek néhány baklövést, majd jön a lelkiismeret-furdalás" - közölte Chesterman.
Még aznap az Ausztrál Rögbiszövetség is kiadott egy közleményt, miszerint belső vizsgálatot indítottak több rögbi- és futballjátékos ellen, amiért elfogadhatatlanul viselkedtek a Sydneybe tartó repülőjáraton múlt pénteken.
Az utasok arra panaszkodtak, hogy rémálom volt a tíz órás út Tokióból Sydneybe, mivel az olimpikonok berúgtak, üvöltöztek és hánytak a wc-ben.
"Hangosak voltak, énekeltek, nem akartak leülni a helyükre, folyamatosan lármáztak és nagy kellemetlenséget okoztak mindenkinek. Nyilván nem viseltek maszkot, mivel folyamatosan csak ittak. Tele volt hányva a mosdó is" - számoltak be róla a vétlen utasok a The Sydney Morning Herald-nak.

Fotó: Instagram/Australian Olympic Team
"Az Ausztrál Rögbiszövetség tisztában van az incidenssel, így megkezdtük a belső vizsgálatot az ügyben. Minden sportolónktól és munkatársunktól példamutató magatartást várunk el, amellyel olyan értékeket képviselnek, mint tisztelet, becsületesség, szenvedély és csapatmunka" - számolt be róla a szövetség.
Az Ausztrál Olimpiai Bizottság vezetője, Matt Carroll szerint nagyon elkeserítő, amit műveltek a sportolók.
A légitársaságtól hivatalos panasz nem érkezett, azonban Carroll mindenképp megteszi a szükséges lépéseket az érintett szövetséggel karöltve, hogy ilyen soha többé ne fordulhasson elő.

Megölte 9 éves fiát, majd magával is végzett egy férfi

Megsütötte barátnője agyát és megitta a vérét egy fiatal

Videón a filmbe illő ékszerbolti rablás, hat fős maszkos banda csapott le

Ukrajna újabb 1 milliárd eurót kér az európaiaktól, hogy idén belepumpálja a háborús gépezetbe

Pelenkacsere közben súlyosan bántalmazta barátnője gyermekét

Háborúpárti EU: csak akkor lehet béke, ha Putyint elítélik háborús bűnökért

14 évesnek adta ki magát, meztelen képeket csalt ki gyerekektől

Zelenszkij hamarosan bejelentheti a lemondását

Donald Trump szerint van esély a békére Ukrajnában, de a korrupciós ügy nem segít ezen

Az ukrán győzelem olcsóbb, mint az orosz Európában egy tanulmány szerint

Gyermekek is vannak a kaliforniai lövöldözés áldozatai között

Többen megsérültek a népszerű DJ koncertjén a legendás klubban