
Menczer: Magyar Péter ovis kislányként mások háta mögé bújik
Simicskó István azt mondta: évtizedes hagyomány, hogy a kormány kíváncsi az emberek véleményére és megkérdezi a polgárokat, hogy mit gondolnak a legfontosabb kérdésekről, milyen fejlődési irányt képzelnek el hazánknak.
Hozzátette, hogy erről szól a most meghirdetett nemzeti konzultáció is, amely már a tizennegyedik a sorban, és "immáron egy demokratikus hagyomány és egyfajta hungarikum is", hiszen csak a magyar kormány kéri ki időről-időre a polgárok véleményét egy-egy döntés előtt.
"Nem könnyű időszakon vagyunk túl, az ukrajnai háború és az izraeli-palesztin konfliktus még mindig tart. Ezek gazdasági hatásai erősen megtépázták Európa versenyképességét. Nem támogatjuk Brüsszel gazdasági hidegháborúját. A következő előttünk álló nagy feladat tehát Magyarország gazdaságának gyors és eredményes megerősítése" - fogalmazott Simicskó István, hozzátéve, hogy a családokat, valamint a kis- és közepes vállalkozásokat szeretnék helyzetbe hozni az új gazdaságpolitikával.
Emlékeztetett, hogy a nemzeti konzultáció során az állampolgárok 11 kérdésre felelve mondhatnak véleményt az országot érintő legfontosabb témakörökben.
"Tisztelettel arra kérem önöket, hogy minél többen válaszoljanak a kérdésekre" - mondta a frakcióvezető.
MTI

Menczer: Magyar Péter ovis kislányként mások háta mögé bújik

Hidvéghi: Brüsszel bábjaként azonnal támadja a Nemzeti petíciót a Tisza

Fülöp Attila: mindenkiről gondoskodunk - megkezdődött a rendkívüli tűzifaosztás

Baloldali elemző: A Tisza Párt előtt álló egyik legnagyobb kockázat: a tapasztalatlan jelöltek

Dukai Miklós: Már érkezik a plusz tűzifa a rászorulókhoz

Magyar Pétert már a saját képviselőjelöltje is meghazudtolta

Szentkirályi: amíg nemzeti kormánya van Magyarországnak, nem válunk migránsországgá - Videó

Kiderült a dátum: ekkor indulhat a roham a 2,5 milliós lakossági akkutámogatásért

Gyökeres fordulat az MKIK-nál: Nagy Elek felszámolta a „one man show-t”, Ausztriát csinál Magyarországon a kamarával

Minden gazdát kifizetnek a Bászna Gabona csődje után – rendkívüli kormányzati döntés született

A tiszás szakértő szerint a rezsicsökkentés nem jó, az adókat emelni kell

Orbán Balázs: Brüsszel, a Tisza és a DK szembemegy a magyar érdekekkel