Robbanáshoz vonultak a tűzoltók Szatmár megyében, egy férfi súlyosan megégett

A lángok elképesztő ütemben terjedtek.

Hétfő délután felrobbant egy gyúlékony anyagokkal teli tartály a románai Szatmár megyében, Vámfaluban, egy mezőgazdasági gépeket tároló csarnokban – írta meg a Maszol.

A balesetben egy 70 éves férfi súlyos, másod-és harmadfokú égési sérüléseket szenvedett, akit a kiérkező mentők azonnal kórházba szállítottak.

Fotó: Szatmár Megyei Katasztrófavédelem

Egy személygépkocsi és a csarnok tetőszerkezete is a lángok martalékává vált, ugyanis az épületben lévő nagy mennyiségű üzemanyag, műanyag és faanyag elősegítette a tűz terjedését.

A tűzoltóknak végül sikerült megakadályozniuk, hogy a lángok elérjék a csarnoknak azt a részét, ahol a tulajdonosa a mezőgazdasági gépeit tárolta, így a tűz a 600 négyzetméteres létesítményben "csak" 200 négyzetméteren okozott károkat.

2023. január 17. 19:03
Ukrajna immár nyíltan zsarolja hazánkat létfontosságú energiabeszerzési útvonalának elvágásával, ha továbbra sem tám...
Éles diplomáciai feszültség alakult ki Franciaország és Olaszország között, miután Matteo Salvini olasz minisztereln...
Kocsis Máté szerint „a brüsszelita MANöken teljesen elvesztette a fonalat a kamuzásban. Kár folytatnod a blöffölést,...
Migránsellenes tüntetések söpörnek végig az Egyesült Királyságon: Liverpooltól Bristolon át Newcastle-ig tiltakoznak...
Ketten sérültek meg, amikor összeütközött egy tanulóautó és egy másik kocsi hétfőn Szegeden.
Megjelent a kormányrendelet, amely összehangolja az Otthon Start Program, a Csok Plusz és a Falusi Csok feltételeit,...
Háromkulcsos progresszív személyi jövedelemadó (szja) bevezetését tervezi a Tisza Párt gazdasági kabinetje az Index ...
A város közepén, az utcán hajtott végre kényszerleszállást egy hőlégballon Debrecenben a minap, videón a landolás.
Újabb éles konfliktus robbant ki az ellenzéki oldalon: Leel-Őssy Gábor ellenzéki politikus hétfőn közösségi oldalán ...