
Rendkívüli: Orbán Viktor üzent a védelmi tanács ülése után
Visszaélt képviselői hatalmával, amikor egy miskolci gyermekvédelmi intézményben járt Magyar Péter – jelentette ki Rétvári Bence egy csütörtöki videóban a kormány közösségi oldalán.
Senki nem engedhet meg magának olyan stílust szociális, gyermekvédelmi dolgozókkal szemben, amit ő megtett
– fogalmazott a Belügyminisztérium államtitkára, és felidézte, a Tisza Párt elnöke fenyegetett és agresszíven lépett fel olyan emberekkel szemben, akik nap mint nap olyan gyerekekért tesznek, akikről nem gondoskodik a családjuk.
Még egyszer nem fordulhat elő, hogy Magyar Péter így viselkedik szociális, gyermekvédelmi dolgozókkal. Mi ezt nem fogjuk hagyni
– tette világossá Rétvári Bence.

Rendkívüli: Orbán Viktor üzent a védelmi tanács ülése után

Kivezényelték a katonákat, ők védik majd a gázvezeték magyarországi szakaszát - videóval

Menczer Tamás: Aki nem Magyarországot tartja az elsőnek, ne legyen katona - videóval

Dömötör Csaba: Az Északi Áramlat felrobbantása is megrendezett volt?

Orbán Balázs is megszólalt a Török Áramlat elleni támadás kapcsán

Orbán Viktor a megújult Citadella átadóján: Égbekiáltó bűn, amit az ukránok Magyarország ellen tesznek

Menczer Tamás: terrortámadást hiúsítottak meg a határnál

Emlékezzünk a tiszás divatkatonára: Pálinkás Szilveszter szerint az energetikai létesítmények védelme szükségtelen

Orbán Viktor válaszolt a legfontosabb húsvéti kérdésekre

Pásztor Bálint: a Török Áramlatnál talált nagy erejű robbanóanyag elhelyezése terroristaakció

Szijjártó Péter is reagált a Török Áramlat gázvezetéket ért támadásra

Pásztor Bálint: A terrortámadást Orbán Viktor megbuktatása érdekében készíthették elő