
Luxusjacht, botrány és Afrika – Magyar Péter új embere mindent visz
Kitálalt Magyar Péter agresszív viselkedéséről, és tönkrement házasságukról Varga Judit szerdán este Hajdú Péter Frizbi TV című műsorában.
A volt igazságügyi miniszter megjegyezte, szerinte a Magyar-féle embereknek mindig saját magukkal szembeni elégedetlenségükből fakad az elviselhetetlen, erőszakos magatartása.
Felidézte, nemegy alkalommal lökdösődéssé fajultak exférje megnyilvánulásai, ami minden bizonnyal a saját frusztrációjából adódott. Varga Judit egy egészen durva esetet is megnevezett.
Emlékeszem, hogy terhesen így nekilökött egyszer az ajtónak. Már nem is tudom, hányadik gyerekkel voltam éppen terhes

Luxusjacht, botrány és Afrika – Magyar Péter új embere mindent visz

Orbán Viktor: A háború kopogtat az ajtónkon

A miskolci gyűlésből is látszik: a jobboldal egyértelműen győzelemre készül

Orbán Viktor Miskolcon bebizonyította, a magyar jobboldal még mindig képes újat mutatni

Végelszámolás: négy ellenzéki párt már biztosan nem indul áprilisban a választáson

Orbán Balázs: Magyarországnak minden erejével ki kell maradnia a háborúból

Magyar Péter „nagy igazolása” tökéletes a Brüsszel által elvárt megszorítások teljesítésére – nem lepte meg az államtitkárt a Tisza-vezér döntése (VIDEÓ)

Bajnait isteníti és imádja a luxust – bemutatjuk Magyar Péter új emberét

Kocsis Máté: Magyar Péter nem jött ide, vidéken szárad a Tisza!

Nem mindegy: Orbán Viktor a borsodiak béremeléséről, Magyar Péter a liberális gazdaságpolitikáról beszélt

Orbán Viktor Miskolcon: Azt szeretném, hogy a magyarok legyenek nagyok, legyenek gazdagok és legyenek újra erősek

Magyar Péter és a tiszások többsége leválna az orosz energiáról, aminek most mellbevágó következménye lenne