2025. november 08. szombat, Zsombor
9°C Budapest

Rejtélyes körülmények között meghalt egy 69 éves lelkész, már hiába hívták ki a mentőt

A rendőrség gyanús tablettákra bukkant.
Tenyek.hu
2024. szeptember 29., vasárnap 11:56
Vágólapra másolva!

Életét vesztette egy 69 éves brit lelkész, miközben kábítószeres szexpartin vett részt egy 60 éves belga katolikus pappal – értesült a CBS News.

A két tiszteletes a belgiumi Kalmthoutban lévő parókián töltötte a csütörtök éjszakát, drogot fogyasztottak, illetve szexuális aktust bonyolítottak le egymással. A belga pap nem sokkal éjfél után hívott mentőt, miután társa rosszul lett. A férfi életét már a szakemberek sem tudták megmenteni.

A fotó illusztráció: Shutterstock

A hatóságok ecstasy tablettákat is találtak a lakásban, ezért a papot kihallgatták, őrizetbe vették, és tiltott kábítószer-használat miatt eljárást indítottak ellene.

A rendőrség nyomoz az ügyben, a boncolás azonban nem tudta egyértelműen tisztázni a 69 éves lelkész halálának okát.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk