
Megölte 9 éves fiát, majd magával is végzett egy férfi
Több rakétatalálat érte csütörtökön a Krím-félszigetet az ukrajnai Herszoni területtel összekötő hidat Chongar közelében – számolt be a The New York Times.
A híd messze a frontvonal mögött helyezkedik el, azonban kulcsfontosságú átjárónak számít az orosz haderő utánpótlása szempontjából. A légicsapásról és nyomairól videók kerültek elő, látható, hogy a közúti átkelő közepén egy nagy lyuk tátong.
Az orosz vezetés egyértelműen ukrán támadásnak tulajdonítja a történteket, amelyhez brit gyártmányú rakétákat használtak.
Szergej Akszjonov krími vezető szerint halálos áldozatot nem követeltek az események, Vlagyimir Konsztantyinov, a krími Legfelső Tanács elnöke szerint pedig a puszítás nem okozott nagyon komoly károkat, így viszonylag hamar helyre lehet hozni a hidat.

Megölte 9 éves fiát, majd magával is végzett egy férfi

Megsütötte barátnője agyát és megitta a vérét egy fiatal

Videón a filmbe illő ékszerbolti rablás, hat fős maszkos banda csapott le

Ukrajna újabb 1 milliárd eurót kér az európaiaktól, hogy idén belepumpálja a háborús gépezetbe

Pelenkacsere közben súlyosan bántalmazta barátnője gyermekét

Háborúpárti EU: csak akkor lehet béke, ha Putyint elítélik háborús bűnökért

14 évesnek adta ki magát, meztelen képeket csalt ki gyerekektől

Zelenszkij hamarosan bejelentheti a lemondását

Donald Trump szerint van esély a békére Ukrajnában, de a korrupciós ügy nem segít ezen

Az ukrán győzelem olcsóbb, mint az orosz Európában egy tanulmány szerint

Gyermekek is vannak a kaliforniai lövöldözés áldozatai között

Többen megsérültek a népszerű DJ koncertjén a legendás klubban