
Parkolóház tetejéről lógott egy munkagép, ijesztő fotók készültek a helyszínen
Centiken múlott a tragédia.
Tenyek.hu 2024. február 16., péntek 20:19
Vérfagyasztó balesetet szenvedett egy hókotró vezetője csütörtökön délelőtt az amerikai Madisonban. A munkagép egy hétemeletes parkolóház tetején közlekedett, amikor felborult – írta a New York Post.
Egy adag havat akart a gépkezelő átemelni egy rámpán, amikor a hótúró kibillent az egyensúlyából, átborult rajta, és kis híján lezuhant a garázs a legfelső szintjéről.
A sofőr ki tudott mászni hátul, és a szakemberek megérkezéséig biztonságba húzódott. Szerencsére nem sérült meg, de lelkileg megviselték a történtek.
A tűzoltók végül rögzítették a munkagépet, majd visszahúzták.
+Ez is érdekelheti

Feldarabolta áldozatát, majd a fejét folyóba dobta

Családi tragédia - Négy holttestet találtak egy házban

Újabb holttestet találtak Disney Worldben

„Tudják, mi a dolguk!” – Zelenszkij nevetve üzent Trumpnak

A brit és francia katonák jelenléte Ukrajnában kötelező – jelentette ki Zelenszkij, hozzátéve: a Hajlandók Koalíciójának létezése függ ettől

„Megszabadultunk a legnagyobb fenyegetéstől, az emberek extázisban vannak” – Megszólalt egy venezuelai újságíró Maduro diktatórikus rendszeréről

Észak-Korea újabb ballisztikus rakétateszteket hajtott végre

Több tízezer háztartást napokig érintő áramszünet Berlinben

Holtan került elő egy pénteken eltűnt férfi, a hóban találták meg a holttestét

Halálosan megfenyegette Németországot, a NATO-t és az Egyesült Államokat egy migráns – videóval

„Egy terroristát nevezett ki Zelenszkij az elnöki hivatal élére"

Európa-szerte pokollá változtak az utcák szilveszter éjjelén, így tomboltak a vandálok – videóval



