
KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Vasárnap riasztották Milwaukee rendőrségét egy házhoz. A helyi lakosok azért hívtak rendőröket, mert aggódtak, hogy valami történt a házban lakókkal. Horrorisztikus látvány fogadta a rendőröket, amikor az ingatlanhoz érkeztek, öt hullát találtak. Paul Formolo, a rendőrség szóvivője azt nyilatkozta, hogy négy felnőtt férfit és egy nőt fedeztek fel a házban, mind az öten lövésektől haltak meg.
Hozzátette, hogy letartóztatás még nem történt az ügyben, és az áldozatokat sem sikerült azonosítani, de megnyugtatta a környékbélieket, hogy nem kell a saját biztonságuk miatt aggódniuk. Azt is elmondta, hogy gyanúsított, vagy indíték még nincs az ügyben, ezzel kapcsolatban a lakosság segítségét kérik a hatóságok.
A sajtótájékoztatón a szóvivő azt is elmondta, hogy az eset horrorisztikus. Ezenfelül együttérzését és támogatását fejezte ki az értintett családoknak, és arra is kitért, hogy sajnos nem ritka a városban az ilyen erőszakos bűntény, és igyekeznek mindent megtenni, hogy meggátoljanak további ilyen eseteket.
Tavaly Milwaukee-ban 197 gyilkosság történt. Csak ezen a hétvégén pedig nyolc embert öltek meg. Az áldozatokat hétfőn fogják felboncolni, a nyomozás folyamatban van - írta a Daily Mail.
Címlapfotó: Twitter / @JessicaMadhukar
 

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Részegen száguldott a rendőrök elől, végül pórul járt a motoros - videóval

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!

Úszva próbált elmenekülni a rendőrök elől - a Dunába ugrott

Most érkezett: gyerek is van a magyar elhunytak között a kenyai repülőbalesetben

Kutyasétáltatás közben vízzel teli gödörbe zuhant egy 15 éves lány Zircen