
Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta
A tűz következtében a Himkiben található Mega bevásárlóközpont épületének teteje beomlott, megnehezítve a tűzoltók munkáját. A hatóságok szerint a lángok mintegy hétezer négyzetméterre terjednek ki. A tűzről készült felvételek bejárták a világhálót.

A tűzeset okainak kiderítését a nagyobb bűncselekményeket vizsgáló orosz Nyomozó Bizottságra (SZK) bízták. A moszkvai regionális mentőszolgálatok vezetője szerint az okozhatta a tüzet, hogy a helyszíni javítási munkák során megsértették a biztonsági előírásokat. Az Interfax orosz hírügynökség úgy tudja, hogy a hatóságok a szándékos gyújtogatás lehetőségét is vizsgálják.
A Mega számos nyugati kereskedelmi lánc üzletének adott otthont az ukrajnai háború előtt, köztük az egyik első IKEA áruháznak Moszkva környékén.
Himki az orosz fővárostól északra található, hét kilométerre a seremetyjevói nemzetközi repülőtértől.

Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta

Rémálom a társkeresőn: elcsábította majd megölte áldozatait

Wc-ben szülte meg babáját, majd hagyta meghalni egy 20 éves lány

Robert Fico: Szlovákia kész blokkolni az Ukrajnának szánt háborús kölcsönt, ha szükséges

Brüsszelig érhetnek az ukrán aranykonvoj-ügy szálai

Ukrán katona kijelentette: Ukrajnának el kell foglalnia Magyarországot és másodrangú állampolgárokká kell tennie a magyarokat

Videó: sztriptízt rendeltek a diákok a tanáruknak egy katolikus iskolában

Újabb hír jött a több mint egy évtizede rejtélyesen eltűnt maláj repülő ügyében

Megtörtént az első terrorcselekmény a közeli-keleti háború miatt

Két holttestet találtak egy pozsonyi lakásban, egy házaspár az áldozat

120 ezer katonát küldenének Magyarországra az ukránok, hogy becsomagolnák az összes férfit

Orbán Viktor reagált Zelenszkij halálos fenyegetésére + videó