
Döbbenetes! Brüsszel egymilliárd forinttal támogatja a genderlobbit
Orbán Viktor azt mondta: a brüsszeli rendkívüli európai uniós csúcson meghallgatták Ukrajna elnökét.
Mint felidézte, Magyarország történetének legnagyobb humanitárius segítségét nyújtották az elmúlt évben Ukrajnának.
"Több mint egymillió menekültet engedtünk át a határainkon, akik Ukrajnából érkeztek" - tette hozzá.
"Meghallgatva az ukrán elnököt, nyilvánvaló, hogy ez a háború elhúzódik. Nem számolhatunk azzal, hogy hamarosan véget ér" - jelentette ki a kormányfő.
A miniszterelnök hangsúlyozta: "mi magyarok továbbra is segíteni fogjuk humanitárius eszközökkel az ukránokat, de fegyvereket továbbra sem szállítunk".
Orbán Viktor továbbra is a béketárgyalásokat, a minél gyorsabb tűzszünetet és a tartós békét eredményező rendezést nevezte a magyar érdeknek.

Döbbenetes! Brüsszel egymilliárd forinttal támogatja a genderlobbit

Szentkirályi: Magyarországból sosem lesz bevándorlóország

Már nem katona többé a bukott Ruszin-Szendi Romulusz

A Tiszát dicsérő Szelényi Zsuzsa szerint multikulti kell, s Ausztrália a példa, Vitályos Eszter ébresztőt kiált

Magyar Péter mártírkodik a NAIH miatt, közben ő adta nekik az időpontot

Magyar Péter büszkén vállalja a háború finanszírozását

Már ébredeznek Nyugaton is az emberek – A franciák és a németek többsége csökkentené az ukránoknak adandó támogatást

Bóka János: Magyarország nem vállal Ukrajna felé olyan pénzügyi vagy jogi kötelezettséget, amely terhet róna a magyar emberekre

Nagy Attila Tibor megkongatta vészharangot: Csökkenőben van a kormányváltás esélye, gyengék a Tisza politikusai

Brüsszel háborúba sodorná Európát, a Tisza pedig asszisztál hozzá – de mit tehet ez ellen Magyarország? - Videó

Koncz Zsófia: Egymillió családot érint január elsejétől a családi adókedvezmények duplázása

A Tisza Pártot dicsérő balliberális politikus pozitív példaként beszélt az ausztrál multikultiról